Poduszki do karmienia z wkładem wodoodpornym Piapimo

Show Filters

Innowacyjne poduszki do karmienia z wodoodpornym wkładem Piapimo to poduszki idealne i profesjonalne. Poduszki Piapimo łączą w sobie wiedzę specjalistów, doradców laktacyjnych z potrzebami Mam zarówno zaczynających karmienie jak i będących na tej drodze po raz kolejny.  Rogal do karmienia od Piapimo to bardzo przemyślany, praktyczny i idealny produkt.

Nigdy wcześniej na rynku polskim nie było poduszki z wkładem wodoodpornym. Jest to pierwsza oryginalna poduszka z wkładem, który nie chłonie płynów, mleka, przemoczonej pieluszki podczas karmienia. Wkład zapewnia utrzymanie higieny, co jest bardzo ważne, zwłaszcza w bliskości noworodka i piersi Mamy. Poduszka pozostaje sucha w środku 24 h na dobę.

Zabrudzoną poduszkę można wyczyścić i przetrzeć mokrą szmatką, a poszewkę wyprać w pralce.

Poduszka Piapimo może być stosowana przez Mamy w karmieniu dziecka w warunkach domowych oraz w warunkach szpitalnych. Może być stosowana we wszystkich pozycjach zarówno po porodzie naturalnym jak i cesarskim cięciu.

Po przyjściu ze szpitala poduszkę można zdezynfekować, a poszewkę wyprać.

Jeśli wolisz, możesz też do szpitala zabrać poduszkę bez poszewki, by założyć poszewkę w warunkach domowych. Wkład poduszki zdezynfekujesz po powrocie do domu, zapewniając najwyższą higienę i środki ostrożności.

Poduszka wspiera Mamę w laktacji, odciąża jej  kręgosłup, przynosi ulgę zmęczonym plecom. Jeśli Twój partner Cię wspiera i bywa, że karmi dziecko butelką, może również użyć poduszki.

Najlepsza poduszka do karmienia to taka, która nie ugina się pod ciężarem rąk Mamy z Maluszkiem. Jest stabilna, dobrze wypełniona, a wypełnienie nie ugniata się po kilku użyciach.  Karmienie piersią dziecka to czynność, którą powtarzasz wiele razy na dobę, ona trwa w czasie,  to dlatego komfort Twojej pozycji do karmienia jest tak ważny.

Poduszka Piapimo służy kobietom, dając im narzędzie potrzebne do rozpoczęcia oraz kontynuowania jednej z najpiękniejszych matczynych przygód, czyli karmienia piersią.

Poduszka doceniona została przez panie położne, doradców laktacyjnych, szkoły rodzenia, fizjoterapeutów i zyskała bardzo pozytywne opinie.

Zwróć uwagę na dodatkowe cechy poduszki Piapimo:

– poszewka wykonana jest z bawełny, by główka Maluszka nie była spocona

poduszka celowo ma ukrytą taśmę suwakową-  końcówka suwaka nie jest tradycyjnym zamkiem , by zminimalizować ryzyka urwania zamka i zadławienia Malucha

– wypełnienie to certyfikowana kulka silikonowa ( nie jest to przesuwające się wypełnienie styropianowe).

–  wypełnienie poduszki pozostaje czyste i daje komfort użytkowania, skupiasz się tylko na samym kontakcie z Maluszkiem.

– idealnie wyprofilowane ramiona poduszki trzymają się Twojej talii, a Maluch nie spada z niej.

Bawełna na poszewki poduszek powstaje ( dziana jest) na zamówienie Piapimo w Polsce. Materiały posiadają certyfikat Oeko-Tex standard 100.

Produkty powstają w Polsce w szwalni, która zatrudnia Mamy samodzielnie wychowujące dzieci i panie w wieku przedemerytalnym. Możemy tworzyć autorskie produkty i pomagać też innym, mieć wpływ na lepsze życie innych.

Marka Piapimo działa z misją zapewnienia noworodkom i dzieciom produktów bezpiecznych, bawełnianych, najwyższej jakości, które świetnie spisują się w codziennym użytkowaniu oraz w wymagających warunkach szpitalnych.