Kocyki

Show Filters

Kocyki

Dobry i ładny kocyk dla dzieci to obowiązkowy element wyprawki dla noworodka, jak i niezbędnik kilkulatka. Nie ma takiej sytuacji, żeby kocyk nie był potrzebny w życiu dziecka. Koc na spacer, do łóżeczka, podczas drzemki, podróży samochodem, idealne przykrycie podczas rodzinnego wypoczynku na kanapie.

W czasach, kiedy dostępne są różnorodne wzory, kolory, koce z kolekcji Piapimo mają modne, ale klasyczne, ponadczasowe kolory. Stonowany szary, zielony, różowy, kolor piaskowy, kolory natury, idealnie skomponują się z każdą wyprawką. Dla rodziców lubiących w swojej szafie i szafie dziecka bardziej zdecydowaną, żywą kolorystykę, mamy malinowy różowy, cytrynowy żółty w połączeniu z kolorem piaskowym, czy też wyrazistym, turkusowym zielonym.

W ofercie Piapimo musiały znaleźć się najwyższej jakości koce bawełniane i koce bambusowe. Dla osób ceniących klasykę i ponadczasową modę, koce bambusowe wykonane są z gładkiej, miękkiej bambusowej przędzy. Koce bawełniane mają autorskie literkowe wzory, wykonane są dla osób lubiących zabawę wzorem, kolorem, modą. Koce bawełniane są dwustronne, żakardowe. Idealny zakup dla dziecka lub idealne na prezent. Z kocem Piapimo dobrze i komfortowo poczuje się nie tylko dziecko, ale i każdy rodzic.