DLA MAMY

Show Filters

Wsparcie kobiety w ciąży, jej komfort podczas ciąży oraz po urodzeniu Malucha to dla nas jeden z priorytetów. Nie tylko rosnące Maleństwo w brzuszku wymaga uwagi i troski. Kobieta w ciąży, której przyjdzie się zmierzyć w nowych czynnościach,  przygotowuje się do porodu, potrzebuje oprócz wsparcia psychicznego, zapewnienia podstawowych akcesoriów, by czas ciąży i zmian fizycznych, mógł przebiegać dla niej komfortowo, również estetycznie :)

Poduszka do spania dla kobiety w ciąży Piapimo w kształcie litery C przynosi wiele korzyści i ulgi dla kręgosłupa.

Poduszki do karmienia Piapimo z wkładem wodoodpornym dadzą stabilne wsparcie w pozycjach karmienia, a do tego ich higieniczność sprawi, że nikt nie będzie martwił się czy podczas karmienia coś kapnęło, zalało poduszkę. Stabilny wkład sprawi, że komfort będzie trwać zawsze, a Mama będzie mogła skupić się tylko na Małej Pszczółce :)

Koszule do karmienia Piapimo to propozycja spełniająca kwestie funkcyjne wygodnego karmienia, otulenia brzuszka ciążowego bardzo przyjemną w dotyku bawełną satynową. Urocze kokardki koszuli sprawią, że każda Mama poczuje się dziewczęco i przyjemnie.