Pościele, poduszki i prześcieradła

Show Filters

Pościele do łóżeczka

Pościel do łóżeczka dobrej jakości to temat, z którym mierzy się każdy rodzic. Chcemy zapewnić dziecku wygodę i komfort snu. Chcemy być też pewni, że pościel jest ciepła, lecz nie przegrzewa Maleństwa. W naszej ofercie mamy pościele na kołdrę i poduszkę ( komplet), wygodne pościele z wypełnieniem dla noworodków, niemowląt, dla przedszkolaków, które można w całości wyprać w pralce. Pościele bawełniane Piapimo są delikatne, bardzo miłe w dotyku. Zaprojektowane w stonowanych kolorach szarości, piasku, zieleni, różu. Co ważne, są dwustronne, zatem możesz stylizować przestrzeń pokoju dziecka, łóżeczka, swojej sypialni wedle swojego uznania i nastroju :)

Prześcieradła do łóżeczka, wózka, kosza Mojżesza i dostawki

Bawełniane prześcieradła do łóżeczka i do wózka to must have wyprawki. Prześcieradła Piapimo mają haft pszczółki, bardzo dobrze trzymają się materaca w łóżeczku i wózku. Kolorystyka ponadczasowa, uniwersalna. Prześcieradła mają wymiary 60 x 120 cm lub 80 x 40 cm.

Poduszki do karmienia

Poduszki do karmienia są bardzo przydatnym elementem wspomagającym karmienie niemowląt. Oparcie dziecka na poduszce do karmienia odciąża kręgosłup, ramiona, ręce. Poduszki do karmienia Piapimo są bardzo miękkie, miłe w dotyku. Wykonane są z bawełnianego weluru lub bawełny jersey w pięknej kolorystyce, która skomponuje się z kolorem wyprawki i kolorem salonu. Wykorzystasz ją w pokoju dziecka również później do wypoczynku, zabawy, podróży.