Ponczo samochodowe i otulacz do fotelika Piapimo & ratownicy medyczni

Show Filters

Używaj poncza samochodowego i otulacza do fotelika, by bezpiecznie przewozić dzieci.

Piapimo & ratownicy medyczni Kampanii Bezpieczny Maluch

Ponczo samochodowe to innowacyjne rozwiązanie dla dzieci od 75 cm , które zapewnia komfort i bezpieczeństwo dla najmłodszych pasażerów w aucie. Pozwala na przewożenie dzieci w foteliku samochodowym w zimowych warunkach, eliminując zakładanie kurtki, czy śliskiego kombinezonu.  Dzięki ponczu samochodowemu, możemy zapiąć pasy bezpieczeństwa w prawidłowy sposób w foteliku, a dziecku będzie ciepło, otulimy je w bezpieczny sposób.

Dla noworodków podróżujących w pierwszym foteliku idealnym rozwiązaniem jest otulacz do fotelika samochodowego. Pozwala na prawidłowe zapięcie pasów zaraz przy ciele dziecka. 

Dlaczego ponczo samochodowe i otulacz do fotelika powstały we współpracy z ratownikami medycznymi ogólnopolskiej kampanii Bezpieczny Maluch ?

Połączenie wiedzy i doświadczenia ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa z marką, która tworzy z miłości do Dzieci i dbałości o Dzieci było oczywiste . Zarówno Piapimo jak i ogólnopolska Kampania Bezpieczny Maluch dbają o wybór dla Maluchów produktów najwyższej jakości, które będą poprawiać ich bezpieczeństwo.

Produkty są bardzo praktyczne, bardzo wysokiej jakości, wykonane w Polsce.

Czy ponczo dla dzieci może być wodoodporne?

Innowacyjne ponczo samochodowe dla dzieci wykonane jest  z wodoodpornego i wiatroszczelnego materiału, co jest szczególnie istotne podczas podróży w deszczowe dni. Wodoodporne ponczo zapewni maluchowi odpowiednią ochronę przed wilgocią i zimnem przy przejściu do auta, co jest istotne dla utrzymania komfortu i bezpieczeństwa podczas podróży samochodem. Dodatkowo, wodoodporne ponczo pozwoli na utrzymanie suchych ubrań i ciała dziecka, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania ciepła i komfortu podczas dłuższych tras.

Ponczo przyda się również podczas aktywności Dzieci na świeżym powietrzu w okresie jesienno- wiosennym ( jazda na rowerze, hulajnodze).